דני לוי תקשורת

השירותים שלנו

ייעוץ אסטרטגי ושיווקי

כל אירוע טקטי של חברה, מוצר, הנפקה או פיבוט, צריך אסטרטגיה ברורה ומוצקה. צוות המשרד מיומן, אתי ודיסקרטי, ומאמין שלכל חברה יש את הסיפור הנכון בשבילה. צריך רק למצוא אותו.

ייעוץ תקשורת, דוברות ויחסי ציבור

לכם יש מסרים להעביר לעולם, אנחנו נדאג לתקשר אותם בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

משברים

עם כל משבר אפשר להתמודד ולעיתים אף להפוך להזדמנות. ברוב המקרים אף לפתור אותו מהשורש. זכרו, משבר שמנוהל טוב הוא כזה שלא שמעתם עליו.

מיקור-חוץ ותשלומים

מיקור-חוץ ותשלומים אנו מספקים קשת רחבה של שירותי אאוטסורסינג ותשלומים עבור תאגידים גלובליים הפועלים בישראל, באמצעות פתרונות מותאמים, תוך שימוש מירבי בטכנולוגיה.

מעבדת ai

צוות מחלקת החדשנות מציע מגוון פתרונות שיווק מבוססי ai המאפשרים מיקסום יעילות ואפקטיביות בעידן מוטה דאטה.

מדיה חברתית

בעידן המודרני, קמפיין שמתחיל בתקשורת המסורתית חייב להיות מנוהל גם במדיה החברתית. אנחנו ננהל לכם את המוניטין ברשתות החברתיות.

תקשורת פנים ארגונית

הדלפות ומשברים תקשורתיים הרבה פעמים נולדים מתוך הארגון. אנחנו נלמד אתכם כיצד להימנע מאלה מבעוד מועד, כמו גם להפוך את ההון האנושי של כל ארגון לשגרירים הכי טובים שלו.

שיתופי פעולה וקשרים עסקיים

שיתופי פעולה וקשרים עסקיים מחלקת ההאצה של החברה מתמחה בקשרים עסקיים, לרבות סיוע בגיוס כספים לסטארט-אפים. המחלקה מספקת גם שירותי תפעול ותשלום לארגונים גלובליים.

יחסי ציבור מבוססי ווב3, NFT ומטאוורס

יחסי ציבור מבוססי ווב3, NFT ומטאוורס חברות שרוצות להתחבר באופן אורגני לקהילות צריכות לפנות אליהן, בכל מקום שהן: מהתקשורת והסושיאל, דרך יישומי בלוקצ'יין ו-NFT, ועד למטאוורס. מחלקת החדשנות של המשרד היא המובילה בישראל של תחום השיווק מבוסס ווב3, ונחשבת לשחקנית בולטת ברמה עולמית.

תוכן מיתוגי ותקשורת HR

ככל שאתגר משאבי אנוש של חברות גדל, שימור עובדים דורש בסיס רגשי. צוות המשרד יסייע לכם להכיר טוב יותר את העובדים הקיימים והפוטנציאליים שלכם, ולתקשר איתם בצורה אורגנית תוך מציאת וחיזוק הסיפור הייחודי והזכיר של החברה.
דילוג לתוכן