לפני כל מהלך ובכל סיטואציה צריך לתכנן את האסטרטגיה התקשורתית עשרה צעדים קדימה. אנחנו נלמד את השטח, נעריך את הזירה, נקיים אתכם סימולציות ונבצע משחקי מלחמה.
שינוי אמיתי דורש ריכוז מאמצים ושימוש בארטילריה כבדה. אנחנו יודעים להעלות כל סיפור לסדר היום הציבורי, בתקשורת המסורתית והמודרנית כאחת, תוך שימוש בטקטיקות והטכניקות העדכניות ביותר.
רשת הקשרים העסקיים של מנהלי המשרד לצד משאביו הייחודיים תפתח לכם כל דלת שתרצו, מרמת התיווך העסקי ועד עזרה בגיוס משקיעים.
לכם יש מסרים להעביר לעולם, אנחנו נדאג לתקשר אותם בצורה הטובה והמדויקת ביותר.
בעידן המודרני, קמפיין שמתחיל בתקשורת המסורתית חייב להיות מנוהל גם במדיה החברתית. אנחנו ננהל לכם את המוניטין ברשתות החברתיות, כמו גם נדאג שתזכו לאהדה מהמובילים החברתיים המשפיעים ביותר.
לפעמים נדרשות דרכים יצירתיות להעביר מסרים שיווקיים. מחלקת התוכן השיווקי שלנו תביא לכם את עסקאות התקשורת השיווקית הטובות והיצירתיות ביותר, ותעזור לכם למקסם אותן בכלי המדיה השונים.
עם כל משבר תקשורתי אפשר להתמודד ולעיתים אף להפוך אותו להזדמנות. אנחנו נעזור לכם להיראות הכי טוב שאפשר בכל סיטואציה, וברוב המקרים אף לפתור את המשבר מהשורש. זכרו, משבר שמנוהל טוב הוא כזה שלא שמעתם עליו.
הדלפות ומשברים תקשורתיים הרבה פעמים נולדים מתוך הארגון. אנחנו נלמד אתכם כיצד להימנע מאלה מבעוד מועד, כמו גם להפוך את ההון האנושי של כל ארגון לשגרירים הכי טובים שלו.
גופים מסחריים לעיתים מתמודדים מול אתגרים רגולטוריים. אנחנו נעזור לכם להתנהל מול המחוקק ואף לפעול לשינוי חקיקה במידת הצורך.
משלב החשיבה על הנפקה ועד הדיווח בפועל, אנו נלווה אתכם בכל התהליך.