כל אירוע טקטי של חברה, מוצר, הנפקה או פיבוט, צריך אסטרטגיה ברורה ומוצקה. צוות המשרד מיומן, אתי ודיסקרטי, ומאמין שלכל חברה יש את הסיפור הנכון בשבילה. צריך רק  למצוא אותו.
ככל שאתגר משאבי אנוש של חברות גדל, שימור עובדים דורש בסיס רגשי. צוות המשרד יסייע לכם להכיר טוב יותר את העובדים הקיימים והפוטנציאליים שלכם, ולתקשר איתם בצורה אורגנית תוך מציאת וחיזוק הסיפור הייחודי והזכיר של החברה.
לכם יש מסרים להעביר לעולם, אנחנו נדאג לתקשר אותם בצורה הטובה והמדויקת ביותר.
בעידן המודרני, קמפיין שמתחיל בתקשורת המסורתית חייב להיות מנוהל גם במדיה החברתית. אנחנו ננהל לכם את המוניטין ברשתות החברתיות.
חברות שרוצות להתחבר באופן אורגני לקהילות צריכות לפנות אליהן, בכל מקום שהן: מהתקשורת והסושיאל, דרך יישומי בלוקצ'יין ו-NFT, ועד למטאוורס. מחלקת החדשנות של המשרד היא המובילה בישראל של תחום השיווק מבוסס ווב3, ונחשבת לשחקנית בולטת ברמה עולמית.
עם כל משבר אפשר להתמודד ולעיתים אף להפוך להזדמנות. ברוב המקרים אף לפתור אותו מהשורש. זכרו, משבר שמנוהל טוב הוא כזה שלא שמעתם עליו.
הדלפות ומשברים תקשורתיים הרבה פעמים נולדים מתוך הארגון. אנחנו נלמד אתכם כיצד להימנע מאלה מבעוד מועד, כמו גם להפוך את ההון האנושי של כל ארגון לשגרירים הכי טובים שלו.
מחלקת ההאצה של החברה מתמחה בקשרים עסקיים, לרבות סיוע בגיוס כספים לסטארט-אפים. המחלקה מספקת גם שירותי תפעול ותשלום לארגונים גלובליים.